تاریخ جهان و تقویم تاریخ

jhvdo [ihk , jr,dl jhvdo

نتانیاهو و بمپ بازی قارچ خور

روزنوشت

به دلیل خراب شدن قالب وبلاگ تاریخ جهان و تقویم تاریخ دیگر اشتیاقی به ادامه نوشتن نداشتم ولی همین سخنرانی نتانیاهو در سازمان ملل که به صور مستقیم از شبکه BBC فارس نگاه می کردم مجبورم کرد که حداقل چندسطری بنویسم.

بالاخره پس از مدتها تبلیغ و جار و جنجال و خط و نشان و ... آقا پشت تربونی قرار گرفت که تمامی مسولان آن جیره خوار آمریکا و خود او بودند ... صحبتهای زیادی در مورد یهود و داوود و موسی و سرزمین های مقدس آنان و خلاصه از پزشکی و مهندسی و .... زد و نهایتا رسید به بحث هسته ای ایران و توانمندیهای ایرانیان و متخصصان ایرانی و اینکه اگر ایرانی ها بخواهند در یک اتاق هم می توانند بمب بسازند و اینکه چقدر خطرناک هستند ( منظورش ایرانی ها بود ) و صلح جهان را بر هم می زنند و خلاصه کلی اراجیف خنده دار و در آخر رسید به خط و نشان قرمزی که مدتها بود تو همین شبکه های مزدور علیه ما تبلیغ می شد.

من می گفتم احتمالا این آقا زمان حمله به ایران را تعیین می کند و موشکها و هواپیماهاش الان تو عربستان آماده حمله هستند و با دستور ایشان دست به کار خواهند شد ولی در کمال ناباوری ایشان بمب سوپر ماریوی کنسول میکرو رو درآورد و خط و نشان قرمزش را کشید. با دیدن این صحنه کم مانده بود از خنده غش کنم شاید احمقانه ترین کاری که رئیس یک کشوری می توانست در چنین مجمعی انجام دهد این بود. گزارشکر شبکه BBC هم که فکر می کنم متعجب از این کار خنده دار او بود سعی در توجیه کار احمقانه او بر آمد و گفت که او با زبان عامیانه سعی در تفهیم خطر ایران بود و خلاصه آن همه بحث و جنجال و تبلیغات این شبکه های مزدور با یک بمب بازی سوپر ماریو نقش برآب شد.

 انشاءالله خدای تبارک و تعالی عقل سالم را بر این آقا ارزانی بدارد

آمین

نويسنده : امیررضااکبری : ۸:۱٩ ‎ب.ظ ; جمعه ٧ مهر ۱۳٩۱
Comments نظرات () لينک دائم