تاریخ جهان و تقویم تاریخ

jhvdo [ihk , jr,dl jhvdo

صدای ماندگار دوران جنگ

 

به مناسبت هفته دفاع مقدس

 

یکی از صداهای ماندگار دوران کودکی ام ، صدای گوینده معروف دوران جنگ هست .... حتما که اشتباه حدس زدید .... گوینده خبر آزادی خرمشهر ، اسکندر کوتی را نمی گویم که گفت " شنوندگان عزیز توجه فرمایید، خونین شهر ، شهر خون آزاد شد " .

 

این صدا رو بشنوید :

" به گزارش قرارگاه خاتم الانبیاء ، مرکز عملیات مشترک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی ایران، دلیر مردان سپاه توحید در ساعات اولیه روز سه شنبه پانزدهم شعبان، عملیات فتح 5 را در محورهای سلیمانیه، شووارته، مائوت، واقع در استان سلیمانیه عراق ، به منظور انهدام پایگاها و تاسیسات دشمن صهیونیستی آغاز کردند. در طی این عملیات ضربات و ضایعات سنگینی به نیروهای عراقی مستقر در این منطقه وارد آمد. اخبار این عملیات متهورانه چریکی را به محض دریافت به اطلاع شما خواهیم رساند. نصر من الله و فتح قریب " .

 

 

 

 

حتما یادتان آمد صدای مد نظر من کدام است. فکر می کنم هر کسی با شنیدن این صدا چهره خاصی از این گوینده را در ذهنش متصور می شود. پس اگر می خواهید بدانید تا چه اندازه تصور شما از چهره این گوینده و صدای ماندگار دفاع مقدس به حقیقت نزدیک است ، تصاویر کوتاه این گوینده را در استودیو خبر رادیو ، از کانال تصویری من در سایت آپارات ، ببینید که متنی حماسی را در مدح رزمندگان می خواند :

 

 

 

در پایان یکی از مارشهای معروف زمان جنگ و دفاع مقدس را هم تقدیم دوستان می کنم که می توانید دموی آن را بشنوید یا با کیفیت خوب دانلود کنید :

 

دانلود

 

 

 

نويسنده : امیررضااکبری : ٧:٥٦ ‎ق.ظ ; یکشنبه ٦ مهر ۱۳٩۳
Comments نظرات () لينک دائم