تاریخ جهان و تقویم تاریخ

jhvdo [ihk , jr,dl jhvdo

فیلتر شدن وب هاست وبلاگ

دوستان و همراهان سلام

حدود یک هفته پیش که قصد ورود به قسمت پشتیبانی سایت پرشین گیگ را داشتم متوجه شدم که صفحه اول سایت فیلتر شده است . با این حال امکان ورود به پشتیبانی سایت از طریق لینکهای دیگر مقدور بود که امروز دیدم به میمنت و مبارکی ، به طور کلی امکان ورود به سیستم مدیریت فایها منتفی هست.

نهایتا پس از جستجو در میان اخبار منتشر شده غیر رسمی، دریافتم که دلیل فیلتر شدن این سایت قدیمی و محبوب ایرانی عدم توجه مدیران سایت به اخطارهای پلیس فتا در رابطه با مدیریت و کنترل بعضی از فایلهای ارسالی بوده است.

حال چرا تاوان تعلل مدیران سایت پرشین گیگ و یا حتی اندک کاربران متخلفی که از قانون سرپیچی کرده اند را عده کثیری باید بپردازند، خود جای بحث دارد و امیدوارم که مشکل به زودی مرتفع گردد تا فایلهایی که یک دهه و اندی برای جمع آوری و اپلود آنها زحمت کشیده ام به این راحتی پنبه نشود .....

به هر حال تمامی فایلهای و عکسهای صفحات وبلاگ تاریخ جهان و تقویم تاریخ فعلا بر باد فنا رفته است گرچه اصل منابع موجود است ولی به دلیل حجم انبوه آنها ، امکان بازسازی در کوتاه مدت قطعا مقدور نیست .

تا چه پیش آید ...

 

 

1394/11/28

وب هاست وبلاگ تاریخ جهان و تقویم تاریخ که از طرف خود سایت پرشین گیگ مسدود شده بود پس از مکاتبات بدون هیچ گونه تغییری در محتوا رفع فیلتر شد. 

 

 

 


نويسنده : امیررضااکبری : ٤:٢٢ ‎ق.ظ ; دوشنبه ۱٩ بهمن ۱۳٩٤
Comments نظرات () لينک دائم