تاریخ جهان و تقویم تاریخ

jhvdo [ihk , jr,dl jhvdo

از ماست که بر ماست !

روزنوشت

 در تاریخ 9 دی ماه 1385 مطلبی تحت عنوان " سردار قادسیه رفت " در رابطه با اعدام صدام نوشته شد که در آرشیو موجود و قابل مشاهده است که پیرامون آن در تاریخ 11 تیرماه 1386 کامنتی گذاشته شد که متن آن به قرار زیر است :

همه عربها صدام هستند و تا زنده ایم راه صدام ادامه خواهیم و شما عجمهای صفوی خمینی زردشتی تار و مارتون می کنیم سالار شهیدان صدام پدر شهیدان عالم تا اخرین نفس مبارزه کرد و هر روز قادسیه خواهد شد عجمهای زردتشتی منتظر روز خروج اشغالگران زردتشتی از عراق العظیم والاحواز الحره شوید در روز قادسیه شکوهمند هیچ عجمی زنده نخواهد بود ابو صدام الاحوازی الدورقی ازمحمره

 

دوست عزیزی که پیغام گذاشته بودید ! چرا هیچ ردی و اثری از خودتان بر جای نگذاشتید که با هم بحث کرده و از عقاید هم بیشتر آشنا شویم ؟  از این عمل جناب عالی این چنین استنباط می شود که شما هم مثل جناب صدام ترسو هستید . صدامی که به دلیل ترسو بودنش خودش را نکشت و رفت توی سوراخ موش و عاقبت هم اعدام شد . اگر صدام بزدل نبود باید خودش را خلاص می کرد تا چنین بلایی بر سرش نیاید و بی آبرو از این دنیا نرود ....

 

 

از ماست که بر ماست چنین بلایی بر سر ما بیاید . می دانید چرا اروپا اروپا شد ، آمریکا آمریکا شد و ما هنوز هم اندر خم یک کوچه ایم ؟ تا زمانی که افرادی مثل شما و تفکر شما در ایران هستند وضع ما بهتر از این نخواهد شد . از کامنت شما مشخص هست که عرب هستید یا همان بهتر بگم تازی ... و پیرو تجزیه طلب خوزستان ! شما و امثال شما بودید و هستید که چنین گندی به مملکت زدید . شما هنوز راه درازی دارید تا مثل مردم آلمان شود مردمی چنان استوار و آهنین که طی چند سال آلمانی نو بنا کردند با دست در دست هم دادن ، شما چکار می کنید ؟ دست در دست هم می دهید تا مملکت را ویران کنید آلمانی ها از گذشته خود درس می گیرند پیشرفت بکنند شما می خواهید گذشته را تکرار کنید و نتیجه اش همان می شود که الان هست . دوست عزیز خداوند هیچ کشور و مردمی را جهان سومی نیافریده است این ما ها و طرز تفکرمان هست که موجب جهان سومی شدن را فراهم کرده ایم . صدام یک آدم پوچی بود و عاقبت همه خیانتکاران به مملکت خود همان است که در عکسها می بینید . عکس بالایی عاقبت صدام و عکس پایینی آخر و عاقبت هیتلر و موسولینی .

خوی و خاصیت وحشیگری تازیان از گفته هایتان مشهود است و اگر صحبت اشغالگری باشد این شما هستید که ایران را اشغال کرده اید این شما هستید که نظم و آسایش مردم اهواز و خوزستان را بر هم زده اید .

نويسنده : امیررضااکبری : ۱۱:٠٦ ‎ب.ظ ; جمعه ۱٥ تیر ۱۳۸٦
Comments نظرات () لينک دائم