تاریخ جهان و تقویم تاریخ

jhvdo [ihk , jr,dl jhvdo

بيمه تضميني كشور !

روزنوشت

به دليل كاهش چشمگير سرعت اينترنت اينجانب ، به جاي وب گردي مجبور به هارد گردي شدم و گزارشهاي ذخيره شده جالبي نظرم را جلب كرد . با مطالعه دقيق و تفكر در مورد آنها دريافتم كه :

افزايش جمعيت يكي از راهكارهاي بسيار منطقي و در عين حال بدون هزينه براي افزايش قدرت و نيروي دفاعي كشورهاست . اصولا مي توان با افزايش جمعيت يك كشور و صدور نيروي كار به ساير كشورها ، به نوعي فرهنگ ، آداب و سنن جامعه را هم به ساير بلاد صادر كرده و از آن بهره هاي فراوان برد .

مسئولين كشور ما هم از اين مقوله غافل نبوده و از ساليان نه چندان دور تصميم به افزايش جمعيت گرفتند . تمامي برنامه هاي غير كارشناسي كنترل جمعيتي رژيم شاه آمريكايي ، برچيده شد . روشهاي مقابه با بارداري حرام و ممنوع الاجرا گشت . متولدين سالهاي 58 تا 65 پا به عرصه هستي نهادند تا در ثبات و پايداري اسلام شريك ملت ايران شوند و جاي شهدا را پر كنند . به پنج شش سالي پس از دهه هفتاد رسيديم . انتخابات رياست جمهوري برگزار شد و بر خلاف انتظار فردي به اسم خاتمي كه به دليل عدم كفايت و توانايي در اداره وزارت ارشاد در زمان دولت سازندگي مجبور به استعفا شده بود ، بر كرسي رياست جمهوري تكيه زد . بسياري از برنامه هاي رژيم منحوس گذشته بر روي ميز كار وي قرار گرفت و كنترل جمعيتي هم يكي از همان برنامه ها بود .

مجلس ناكارآمد ششم به دست افراد ناصالح و غير متعهد افتاد و بر برنامه هاي پيشنهادي رئيس جمهور جديد صحه گذاشت . قوانين جديدي مبني بر كنترل جمعيتي از تصويب آنان گذشت و مراكز آموزشي رايگان در سراسر كشور به وجود آمد تا در آمدهاي نفتي اينچنين به يغما رفته و حيف و ميل شود . چنين برنامه هاي غير منطقي و غير كارشناسي دولت موجب شد تا بودجه و فرصت كافي براي ترميم زير ساختهاي مملكت باقي نماند و اينچنين دولت خدمتگزار را در تنگنا قرار دهد . برنامه هاي كنترل جمعيتي دولت به اصطلاح اصلاحات موجب شد كه براي 15 سال آينده ، كشور با بحران كمبود نيروهاي متعهد و كارآمد مواجه شود كه پيشنهاد افزايش 140 ميليوني نفوس ، يكي از بهترين راهكارهاي مقابله با چنين بحراني بود كه نه تنها براي 15 سال ، بلكه براي نيم قرن كشور را از لحاظ نيروي انساني و قدرت نظامي بيمه مي كند .

پي نوشت : قابل توجه مردم عاليقدر ايران كه كشورشان را بيمه كنند .

نويسنده : امیررضااکبری : ٩:٢۸ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٠ بهمن ۱۳۸٦
Comments نظرات () لينک دائم