تاریخ جهان و تقویم تاریخ

jhvdo [ihk , jr,dl jhvdo

جوابیه

روز نوشت

مدیریت محترم وبلاگ مهربانو :

حسب امر از گذاشتن کامنت خودداری نموده و همانند جناب عالی به درج در صفحه وب اکتفا کردم حال آنکه چند موردی را باید خدمت شما عرض کنم :

1 : فرمودید که کامنت حذف شده است در حالی که در جای خود باقیست . می توانید در کامنتهای پست 13 آبان مشاهده کنید .

2 : اینجانب سه کامنت گذاشتم اول اینکه " آدم جالبی هستی " ، دوم " برو این لینک رو هم عوض [ یا ویرایش ]  کن " ( اشاره به لینک نسخه ذخیره شده گوگل ) ، سوم لینک نسخه ذخیره شده صفحه جناب عالی . همین . نه حرف های ناشایست ! . بهتر بود شما هم کامنتهای من را پاک نمی کردید تا همگان ببیند چه کسی راست می گوید .

3 : توضیحی که فرمودید دیروز یعنی 6/9/87 نبوده است . تاریخ صحیح آن 7/9/87 است نه 4/9/87 . خواستید صفحه ذخیره شده دیروز را می توانم لینک بدهم .

4 : اگر این چنین پستی که خلاف عرف و حوصله وبلاگ اینجانب است ، نوشتم برای این بود که اول شما جوابم را در وب منشر کردید و من مجبور شدم در صفحه وب جوابتان را بدهم .

5 : اگر مجبور شدم پستم را ویرایش کنم برای این بود که می بینم نسخه ذخیره شده گوگل خلاف حرف شما را ثابت می کند . می گویید لینکش موجود بود ، درحالی که نبود ، روز بعد لینک زیر عکس اضافه می شود . می گویم قبلا لینکی نبود پس فردا می بینم لینک به پایین انتقال یافته است . لابد این را هم که گفتم دفعه بعد به وسط مطلب می رود !

6 : من احتیاجی به این ندارم که لینک مطلب من را بگذارید . اگر تذکری دادم نه از برای خودنمایی ، بلکه برای ادای رسم امانتداری بود .

7 : آرشیو وبلاگ تاریخ جهان و تقویم تاریخ به قدر کافی و لازم دارای پستهای منحصر به فرد و با ارزش هست و احتیاجی به پست حافظ الاصوات ندارد تا خود را به قول جناب عالی مطرح و یا شخصی را تخریب کند .

8 : پس از جواب کامنت اینجانب ، برای مدیریت وب تاریخی محرز و مسلم شده بود که قصور از جناب عالی نبوده و نیست حال آنکه تغییرات و ویرایش های مکرر جناب عالی موجب ویرایش پست قبلی توسط اینجانب شد .

9 : مدیریت وبلاگ تاریخی نیازی به پاسخگویی و توضیحات واضحات مجدد جناب عالی نداشته و خود را نیز ملزم به پاسخگویی به مسائل بی اهمیت و بی ارزش نمی بیند .

نويسنده : امیررضااکبری : ٧:۱٩ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٧ آذر ۱۳۸٧
Comments نظرات () لينک دائم